YEP YENİ BİR KONU
YEP YENİ BİR KONU
YEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR ...
hordes io gereksimleri
hordes io gereksimleri
Hordes.io Açıklama Hordes.io Hakkinda Hordes, sahip olduğumuz daha eşsiz oyunlardan birisidir, başlangıçta çok büyük bir farklılık olan 3 boyutlu ve oyun oynamaktadır; bu 3d çevre etrafında dolaşı...
a999
a99.io
3 yıldır devam eden agario oyunları 2018 ılına a99 agar serveri ile birlikte devam etmektedir. kendinden sıkca bahsetiren a99.io oyunu turk kullanıcılardan rabet görmesede blogumuzda yer vermek ist...

Metin2 Server Tanıtımı Nasıl Yapılır

6 sene önce admin tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında 1 yorum yapıldı.

Merhaba, Değerli Oyun Kurucuları ve Reklam Yapıp Serverine User Sağlamaya Çalışan Game Masterler, Bu Gün sizlere Metin2 Serverinizi nasıl tanıtacağınızı ve nasıl daha başarılı tanıtım yapabileceğinizi anlatacağım.

İlk olarak Tanıtım Konumuzun Başlığı Daha Önce açılmamış, Bize Özgü ve Dikkat Çekici Olmalıdır. Aksi taktirde Kullanıcılar Dikkat Çeken Başlıklara Tıklayıp Başka Serverlere Yönelebilirler.

Serverimizin İsmi Ne Olursa Olsun Serverimizin İsminde Bir Logomuz Olmalı Tanıtımı Daha Çekici Kılmak İçin. Logomuzu Yaptırdıktan Sonra Uygun Boyutlarda Tanıtım Konumuzun Hemen ilk Başına Ekleyelim.

Örneğin:

Resimde de gördüğünüz gibi serverin ismi yazıyor ve Konuyu dikkat Çekici Yapıyor.

Ana Sayfa, Kayıt, İndir ve Facebook Resimli Yazılar

Arkadaşlar, Bir çok pvp serverler tanıtım sitesine girdiğinizde verdiğiniz server linkiniz yönlendirme oluyor yani www.sancakmetin2.com’a basında www.editsizpvp.com’a yönlenebiliyor. Bunu bilen bir çok kullanıcı server tanıtım bilgi içeriğinden serverin linkine tıklayarak server’e giriyor. Ana Sayfa, Kayıt, İndir ve Facebook resimli linkleri konu içerisine koymayı unutmayınız.

Örnek: Ana Sayfa, Kayıt, İndir ve Facebook Resimleri Aşağıda Mevcuttur.

Neden Metin2 Pvp Serverlerin Diğer Serverlerden ayıran farklar neler bunları anlatmanız. insanların güvenlerini kazanmanız ve Dürüst olmanız Çok Önemlidir.

Serverinizin Özelliklerini Okunacak büyüklükte yazmanız yeterli olacaktır. Serverinizin Özelliklerini ve Farklılıklarını daha iyi kanıtlamak amaçlı Serverinizden Uygun boyutlarda Fotoğraflar çekip Konunuzun uygun bölümlerine yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

 

Önemli Nokta: Online Oyuncular Genellikle Etkinlik Yapan Pvpleri Severler. Konunuzda Oyun içerisinde yapacağınız etkinliklerden bahsedin ve bu etkinlikleri yapın.

 

Bir çok tanıtım sitesi mevcut ve bir çoğunu kullanıyoruz. Aşağıda belirttiğim reklam sitelerini kullanarak oyuncu kitlenizi yavaş yavaş artırabilirsiniz. Bir çoğunda oy sistemi aktif, oy sistemi, Metin2 Sunucularının puana göre sıralanmaları ve en çok Puanı yani oy’u olan Serverin En üstte olması şeklindedir. Serverinizi aşağıdaki sitelere eklediğinizde Serverinizin konusunun sayfasının içerisinde Banner Kodları Bölümü mevcuttur. Bu bölümde yer alan HTML Kod’u serverinizin web sitesine uygun şekilde yerleştirerek Online oyuncunuza’da tıklatarak puanınızı artırır ve Üst sıralarda çıkmayı sağlayabilirsiniz.

TurkMMO, ForumEXE, HayatMMO, WarezMMO, FullMMO, FrmTR Gibi Forumlar Listenin İçerisinde Yer almıyor. Bu Gibi forumları internet üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Ben En Çok kullanılanların isimlerini yukarıda belirttim.

 

 
https://mt2.org/forum/metin2-pvp-serverler/
editsizserverler.org
wslikserverler.net
www.serverlar.gen.tr
www.pvpserverler.org
www.pvp.gen.tr
www.emekserverler.com
www.emekserverler.net
www.wslikserverler.com
www.zafer2.com
www.turkmmo.com

Bunun dışındaki tanıtım sitelerinin çoğu sitesine yeni serverleri eklemeyi tercih etmiyor ve Bir çok tanıtım sitesinin hitleri pek fazla olmadığı için kullanılmıyorlar.

Bu tanıtım sitelerinin dışında nasıl kullanıcı sağlarım diye düşünüyorsanız, ne kadar fazla oyuncu kitlesine sahip web siteleri var ise bu sitelerden tanıtım alabilirsiniz. Facebook Üzerinde bir çok kullanıcı var ve çoğu başı boş dolaşıyor. Metin2 Kullanıcıları Facebook Üzerindede mevcut olduğu için büyük facebook sayfalarında tanıtım yaptırdığınızda veya Sayfaların yorumlarına yorum olarak serverinizin web adresini atmanız yeterli olacaktır.

Server Tanıtımı

Bir önceki yazımız olan Metin2 Hakkında Bilinmeyenler başlıklı makalemizde metin2 bilgi, metin2 pvp ve pvpserver hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar
YEP YENİ BİR KONU
YEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR KONUYEP YENİ BİR...
metin2 pvp serverler
101 Gizemli Kale 37.003.000EXP 153.000 Yang Lanet Kitabı 2x Beyaz İnci Yak-Hwan Yak-Hwan a git. Kırmızı Ejderha Kalesi ne git ve Yaralı Asker i bul.Yaralı askerden Yak-Hwan ın mektubunu al. Yaratıkları kesere...
Metin2 pvpserver
Bu yazımızda çok duyulmamış, bilinmeyen konulara değineceğiz. Öncelikle, kulaktan dolma bilgileri paylaşalım. Kimisine göre metin2 çin yapımı, kimisine göre kore yapımı. Ama ortak noktası uzak doğuya ait olması. Oyunu ilk yapan firma, uzak doğuludur...
Yorumlar ( 1 )
  1. Efsane Geri dönüyor yılların eskitemediği bir şavaş yedinden doğuyor bu şavaşta sende yeri almak istiyorsan durma en ön sırda yerini al genç savaşçı tarihe ismini kazı dillerden düşme ZAMANI GELDİ…!

Blogumuz EmekServerLer.Com Alt Yapısında Büyümektedir.
GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası